Ünal Evden Eve Nakliyat

  20.03.2022
  1.586
  Ünal Evden Eve Nakliyat

  Küçük bir evden veya apartmandan taşınmayı planlıyorsanız, bizlere güvenmelisiniz. Sorunsuz bir geçiş sağlamak için gerekli ve özel ekipmanların tümü bizden temin edilebilir. Bir apartman bloğunda daha yüksek bir kattan taşınıyorsanız, özellikle merdiven uçuşları söz konusu olduğunda, bunu kendi başınıza yapmak genellikle zor olabilir. İstanbul Evden Eve Nakliyat süreci olabildiğince kolaylaştırmak için her türlü mobilya tamamen demonte ve yeniden monte edilebilir. Elektrikli ekipman, mobilya ve kişisel eşyalar da dahil olmak üzere tüm kişisel eşyalarınızı da taşıyabiliriz.

  Küçük Taşınmalar ve Daireler

  Ünal Evden Eve Nakliyat şirketimiz, Türkiye’de eksiksiz bir ev taşıma hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Güvenilir, uygun maliyetli ve profesyonel taşıma hizmetleri sağlamanın yanı sıra, müşterilerimize özel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Nereye taşınıyor olursanız olun, başka şeylere konsantre olabilmeniz için sizi süreçle ilişkili baş ağrılarından ve stresten uzaklaştıran özel bir hizmet sunuyoruz. Şirketimiz geçmişe dayalı firmadır, bu nedenle güvenilir, uygun fiyatlı nakliye ve taşıma hizmetleri sağlama konusunda yılların deneyimine sahibiz. Küçük bir apartman dairesinden, evden veya büyük bir konaktan taşınıyor olmanız fark etmez.

  Birinci Sınıf Nakliye ve Paketleme Hizmeti

  İstanbul Evden Eve Nakliyat ve paketleme en yüksek kalitededir ve tüm eşyalarınız dikkatli ve güvenli bir şekilde güvenli kamyonlarımıza yüklenir. Politikamız her zaman zamanında olmaktır ve kaldırma uzmanlarımız tüm süreç boyunca en yüksek düzeyde profesyonellik sergilemektedir.

  • Taşınma hizmetlerimiz şunları içerir:
  • Malların Toplanması ve Teslimi.
  • Tam veya Kısmen Paketleme ve Paket Açma.
  • Ambalaj Malzemeleri Temini.
  • Mobilyaların Sökülmesi ve Yeniden Montajı.
  • Piyanoların Kaldırılması.
  • Kanepe ve Yatak Örtüleri.

  Nasıl Çalışmaktayız?

  İlk iletişiminizin ardından gereksinimlerinize ilişkin kapsamlı bir anket düzenleyeceğiz. Teklifler, mülkün büyüklüğüne ve taşınacak alana göre olacaktır. Daha sonra, taşınmanız için tamamen kararlı bir Ünal Evden Eve Nakliyat Firması ekibine atanacaksınız ve bir paketleme günü planlanacak. Özel kaplar, balonlu naylon ve kutular gibi paketleme malzemeleri, taşınma gününde sağlanacaktır. Ayrıca taşınma ekibimiz için masa ve sandalye gibi mobilyaların montajını ve demontajını da gerçekleştireceğiz.

  Depolama Hizmeti

  İstanbul Evden Eve Nakliyat,Tüm eşyalarınızı güvenli depolama tesislerimizde saklayabilirsiniz. Kısa veya uzun süreli olarak geniş bir ürün yelpazesine yerleştirilebilir ve eşyalarınızın profesyoneller tarafından ve uygun bir fiyata taşındığını bilerek içiniz rahat edebilir. İster yer kaplayan eşyaları ortadan kaldırmak, ister geçici olarak eşya depolamak isteyin, size tamamen esnek ve güvenli bir depolama çözümü sağlayabiliriz. Tesislerimiz istediğiniz kadar kullanılabilir ve istenildiği zaman yükseltilebilir veya düşürülebilir.

  Evden Eve Taşımacılık

  Ünal Evden Eve Nakliyat Firması daire taşımak, üç yatak odalı bir mülkten taşınmak kadar stresli olabilir. En üst katlardan birinde yaşıyorsanız, asansörler ve birden fazla kat merdiven dâhil olmak üzere, dairelerin taşınmasıyla üstesinden gelinmesi gereken birçok engel vardır. Ekibimiz, apartman dairelerinin taşınması konusunda yılların deneyimine ve zengin bilgi birikimine sahiptir. İstanbul Evden Eve Nakliyat tüm kişisel eşyalarını ve eşyalarını kaldırma işlemi boyunca korumak için gerekli tüm donanıma sahiptirler. Tüm elektrikli ekipmanları, mutfak eşyalarını, kapalı ve mobilyalarını güvenle taşıyabiliriz. Sökme ve yeniden takma işlemleri de nakliye uzmanlarımız tarafından yapılacaktır.

  Birçok ofis veya ev taşıma işlemi, antika veya benzersiz eşyaların kaldırılmasından oluşur. Bizim gibi, bir nakliye şirketi de genellikle manevi değeri yüksek olan bu eşyalara ekstra dikkat ve özen göstermelidir. Örneğin, çerçeveli resmi nasıl taşıyacağınız, mobilyaları nasıl kaldıracağınızdan farklıdır. Neyse ki, kendini işine adamış ve son derece deneyimli taşınma ekibimiz, süreçte herhangi bir hasar oluşmadan bu eşyaların nasıl kaldırılacağını tam olarak biliyor.

  İstanbul Evden Eve Nakliyat ek olarak, tüm araçları, ekstra koruma için araç içinde dikkatlice yerleştirilmiş özel kasalarla özel eşyaları taşımak üzere modifiye ediyoruz.

  Evde depolamanın esnekliği

  İstanbul Evden Eve Nakliyat Esnek, güvenli ve alarmlı depolama tesislerimizle evde depolamayı kolaylaştırıyoruz. Eve taşınmak her zaman umduğumuz kadar kolay değildir. Tam olarak ihtiyaç duyduğunuzda hareket edebilmek, yeni evinizi korumakla kaybetmek arasındaki fark olabilir. Tüm tekliflerimiz ayrıca gerekirse sigorta, paketleme ve paketleme hizmetlerini de içerir.

  Toplama ve teslimat hizmeti

  Toplama ve teslimat hizmetimiz ile taşıma konusunda deneyimli üniformalı ekiplerimiz eşyalarınızı profesyonel bir şekilde kaliteli saklama kutularımıza yerleştirecektir. Mobilya gibi daha büyük eşyalar için, mağazaya yerleştirmeden önce ekstra koruma sağlamak için sarıyoruz. Çoğu ürün için konteynerli depolama alanımız en iyisidir, ancak bu olağandışı veya büyük boyutlu ürünler için özel olarak oluşturulmuş güvenli raf sistemlerine sahibiz.

  Tamamen korunaklı ve güvenilir

  Eşyalarınızı paketledikten sonra kendi araçlarımıza yerleştirip güvenli tesislerimize geri gönderip depoya koyuyoruz. Böylece süreci baştan sona denetlediğimizden emin olarak, değerli eşyalarınızın tamamen korunduğu konusunda içiniz rahat olsun.

  Ayrıca Eşya depolama talepleriniz için İstanbul Eşya Depolama Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Ara